کریستیانو رونالدو =دنیا،زندگی،عشق،فوتبال

من"شیوا کریس" این وبلاک برای کسایی ساختم که مثل خودم دیوونه رونالدو هستن

اینم یه خبر توپ درمورد رئال و کریس و ... درمورد قدر بودنشون و این که دارن همه رکوردا رو میشکونن

رئال مادرید ، روی دور پودر کردن همه رکوردها

مرجع خبري رئال مادريد : تیم مورینیو می خواهد رکورد 107 گل لالیگایی که رئال مادرید توشاک در فصل 90-89 به ثبت رساند را ویران کند . در حالی که هشت هفته باقی مانده ، رئال مادرید فعلی توانسته چهارمین رکورد گلزنی برتر تاریخ را ثبت کند . با میانگین فعلی ، رکورد تیم می تواند جاودانه تر از همیشه شود : 3.33 گل در هر بازی . این رئال مادرید با این روند می تواند لالیگا را با 126 گل تمام کند . یک اتفاق تاریخی در طول تورنمنت . یک آمار ویرانگر و بی همتا . دومین رکورد برتر تاریخ لالیگا را بارسلونا در فصل 09-08 کسب کرد که 105 گل زدند . رئال مادرید مورینیو در فصل گذشته پنج گل تا رکورد فاصله داشت ، همین طور تیم پلگرینی در فصل 10-2009 . هر دو تیم لالیگا را با رده دومی به پایان رساندند اما امسال شرایط فرق دارد . 


ترکیب فعلی رئال مادرید ، بهترین میانگین گلزنی تاریخ را دارد . دمین میانگین برتر مربوط به فصل 60-59 بود که رئال 3.06 گل در هر بازی زد (92 گل در یک تورنمنت 16 تیمی) . رکورد فعلی با رکورد دسته کرکس ها فاصله زیادی دارد . تیم توشاک با میانگین 2.81 گل در هر بازی در لیگ 20 تیمی ، ششمین میانگین برتر تاریخ رئال را داشت .
اما گلزن ترین تیم تاریخ لیگهای بزرگ ، استون ویلاست که در فصل 31-30 توانست فصل را با 128 گل تمام کند . در ایتالیا ، تورینو رکورد دار است . آنها در فصل 48-47 به رکورد 125 گل رسیدند . راسینگ پاریس در فصل 60-59 در لیگ فرانسه 118 گل زد در حالی که بایرن مونیخ در سال 1972 ، بوندسلیگا را با 101 گل به اتمام رساند .

کریستیانو می تواند 46 گله شود
کریستیانو حالا نامش را در کتاب گلزنان بزرگ تاریخ باشگاه ، هم ردیف بزرگانی نظیر نیستلروی ، رائول ، رونالدو نازاریو ، زامورانو ، هوگو سانچز ، خوانیتو ، سانتیانا ، پوشکاش ، دی استفانو ، پاهینیو ، پردون ، باریناگا و آلدای قرار داده است . اما هنر بازیکن پرتغالی فقط این نبوده است . او در حال حاضر در لالیگا 37 گل زده که با این روند می تواند فصل را با 46 گل تمام کند . او می تواند رکورد فصل گذشته خودش که در 29 بازی 40 گل زد و رکورد 38 گل هوگو سانچز و زارا را شکست ، جا به جا کند . هشت هفته رویایی پیش روی کریستیانوست . 

مثلث آتش روی روند شکستن رکورد اتوئو - مسی - هانری
کریتسیانو (37 گل در لالیگا ، شش گل در چمپیونزلیگ ، سه تا کوپا و یکی سوپرکاپ) ، بنزما (17 تا در لالیگا ، هفت تا در چمپیونزلیگ ، سه تا در کوپا و یکی در سوپرکاپ ) و هیگوائین (20 تا در لالیگا ، سه تا در چمپیونزلیگ و یکی در کوپا) روی هم 99 گل زده اند تا رکوردی تاریخی را در فوتبال اسپانیا ثبت کنند . رکورد پیشین مربوط به بارسلونا در فصل 09-2008 بود که مسی (38) ، اتوئو(36) و هانری (26) صد گله شدند . رکورد دیگری که با توجه به نه بازی رسمی پیش رو (هشت تا در لالیگا و حداقل یکی در چمپیونزلیگ) به علاوه سه تای احتمالی دیگر در نیمه نهایی و فینال چمپیونزلیگ شکسته خواهند شد . در تاریخ رئال هیچ مثلثی چنین آماری ثبت نکرده بود ...

رکورد دار بردهای تاریخ : 1500
برد رئال مادرید در پامپلونا ، 1500مین پیروزی تیم در تاریخ لالیگا بود . رئال مادرید به 981 برد در خانه و 519 برد در خارج از خانه دست یافته است . 585 بازی را با با فاصله بیش از یک گل برده ، 408 تا را با بیش از دو گل ، 243 تا بیش از سه گل ، 144 تا بیش از چهار گل ، 67 تا بیش از 5 گل ، 29 تا بیش از شش گل ، شش تا بیش از هشت گل و دو تا بیش از 9 گل برده است . رئال مادرید بیشترین شکست ها را به اسپانیول (91) ، اتلتیک (82) و والنسیا (81) تحمیل کرده است . هیچ تیم دیگری در اسپانیا به رئال می رسد . بارسلونا 71 ، اتلتیک 278 ، اتلتیکو 388 و والنسیا 395 برد با رئال فاصله دارند .


اینم چندتا عکس
Click here to enlarge
 
quebrindeconsuamixek7.jpg
 
اطرافیانش چقده زشتن نه؟
conunoschamacosbx0.jpg
اینو نتگا تو رو خدا
چقد ترسناکه زامبیه
consuamigoojosazulesst3.jpg
 
ووی چه سر به زیر و جیگری تو
 
Click to view full size image
 
ایول بابا
ایولا خوشتیپ تو که ما رو کشتی تریپ اسپرت و خفن خفناک دخترکش
johanchristianronaldorm4.jpg
 
فدات بشم الهی چقد تو طرفدار داری
505hqns.jpg
من قربون اون فیس نازت برم تو ماشینم ولت نمیکنن
ولی میدونی با این حال میکنم که تو هم انقد دلت مهربونه که میای و وقت میذاری و باهاشون عکس میندازی
Click to view full size image
ای وای اینا هم که همشون دندوناشونو سیم کشی کردن
Click to view full size image
جیگرتو خام خام بخورم یا بپزمش اول؟
11.jpg
 قربونت برم چرا قیافتو اینجوری کردی؟
 
4.jpg
 
3.jpg
 
قربون اون فیست برم با اون موهای فشنت
2.jpg
 
اینم عکسای بازی با اوساسونا
همه عکسا رو کوچیک کردم اما بزرگ سیو میشن
قربون اون لبای براقت برم
 
38.jpg
 
10.jpg
 
8.jpg
 
 
6.jpg
 
4.jpg
 
1.jpg
 
 
و در آخر یه کلیپ فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق فوق العاده از کریستیانو برای کمپانی نایک حتما حتما دانلودش کنید اونم با کیفیتشو
ضرر نمیکنید بخدا خیلی محشره


تبلیغ جدید نایک با حضور رونالدو و نادال ( بسیار جالب و زیبا )

Click here to enlarge Click here to enlarge

کیفیت معمولی

Download


کیفیت بسیار خوب

Download

کیفیت HD

Download

خب دیگه وقت بای بای دوستون دارم خیلی زیاد خدانگهدار

+نوشته شده در چهارشنبه شانزدهم فروردین 1391ساعت14:43توسط شیوا کریس | |